Okul İlaçlama

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın zamanının çoğunu geçirdiği VE GELECEKLERİ İÇİN YOĞRULDUKLARI YER OLAN okul; hijyen ve temizlik konusunda en dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bir çok hastalığın hızlıca yayılmasına neden olan okul; zararlı haşereler içinde bir yuva olmaktadır. Özellikle fare, pire, bit ve hamam böceğigibi insanların yoğun olduğu bölgelerde gördüğümüz haşerelere karşı mutlaka önlem alınması gereken yerlerin başındadır.

Periyodik olarak bir sisteme oturtulup her ay yada 2 ayda bir kez mutlaka detaylı bir genel ilaçlama yapılması gerekmektedir. Haşereler bulundukları bölgelere itibari ile bir çok mikrobu bünyelerinde bulundururlar ve çocuklarımızın çok hastalanmasına neden olabilirler. Bu sebeple kurduğumuz okul ilaçlama ekibimiz sizlere hizmet vermktedir. Çocuklarımız yaşam alanları olan okul ilaçlama da hazırlanan insan sağlığına zararlı olmayan böcek ilaçları ile okulların tatil olduğu günlerde okul genelinde bulunan müdür odası, öğretmenler odası, sınıflar, toplantı salonları, tuvaletler, kantin ve bahçede yapılacak olan bir genel uygulama bu canlılardan kurtulmanızı sağlar.

Düzenli olarak yapılan okul ilaçlama da çocuklarımızın sağlıklarını korumuş oluruz çünkü mikropların bu alanda  hızla yayılma ihtimali yüksektir. Özellikle okul yıllarında bit şikayeti hızlıca yayılan şikayetlerin başında gelmektedir. Birçok ailenin korkulu rüyası olan bit ile mücadele hem aileler için hem de çocuklar için çok zor bir durumdur. Okul ilaçlama konusunda deneyimli ekibimiz sizlere dilediğiniz zamanda 5 ilde oluşturduğumuz 24 ekip ile hizmet vermektedir.

Bu yazı Çocuk Yuvası İlaçlama, Genel, Kantin İlaçlama, Kreş İlaçlama, Okul İlaçlama içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Okul İlaçlama

  1. Bay WordPress dedi ki:

    Merhaba, bu bir yorum örneğidir.
    Bir yorumu silmek için, yönetim paneline giriş yapın, ve yazılar için yapılmış yorumları görün. Orada onları düzenlemek ya da silmek için tercihler mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s